Funkypanda11

funkypanda11
Movie Buff - 155 Film Ratings
Member Since: 25 Jul 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 76% Battleship Potemkin (1925) - Rated 28 Aug 2015
100 91% The Man With a Movie Camera (1929) - Rated 28 Aug 2015
90 56% Sunset Blvd. (1950) - Rated 28 Aug 2015
95 67% The House Is Black (1963) - Rated 28 Aug 2015
99 81% Aguirre: The Wrath of God (1972) - Rated 28 Aug 2015
98 76% Spirited Away (2001) - Rated 28 Aug 2015
98 76% Bicycle Thieves (1948) - Rated 28 Aug 2015
90 56% No Country for Old Men (2007) - Rated 28 Aug 2015
85 43% The Night of the Hunter (1955) - Rated 28 Aug 2015
0% The Interview (2014) - Rated 28 Aug 2015