FuriiKurii

furiikurii
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 21 Oct 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 72% Yojimbo (1961) - Rated 21 Oct 2015
85 88% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 21 Oct 2015
68 44% Pretty Woman (1990) - Rated 21 Oct 2015
73 57% Kick-Ass (2010) - Rated 21 Oct 2015
44 2% Taxi (2004) - Rated 21 Oct 2015
68 44% Die Hard 2 (1990) - Rated 21 Oct 2015
47 8% Hellboy II: The Golden Army (2008) - Rated 21 Oct 2015
100 99% Memento (2001) - Rated 21 Oct 2015
67 39% American Graffiti (1973) - Rated 21 Oct 2015
79 78% American Beauty (1999) - Rated 21 Oct 2015