Furious79G

furious79g
Movie Buff - 270 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2018
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 13% Total Recall (2012) - Rated 26 Nov 2018
75 13% The Thing (2011) - Rated 26 Nov 2018
85 43% WALL·E (2008) - Rated 26 Nov 2018
85 43% Inside Out (2015) - Rated 26 Nov 2018
85 43% The Lego Movie (2014) - Rated 26 Nov 2018
95 89% The Twilight Zone (1959) - Rated 26 Nov 2018
95 89% Trigun (1998) - Rated 26 Nov 2018
90 69% The Super Dimension Fortress Macross (1982) - Rated 26 Nov 2018
95 89% Stranger Things (2016) - Rated 26 Nov 2018
95 89% The Sopranos (1999) - Rated 26 Nov 2018