FuzzDoto

Movie Buff - 168 Film Ratings
Member Since: Jan 4, 2019
Bio: I like movies and progressive rock.
Check out FuzzDoto's...
92 63% | Calvary (2014) - Jun 03, 2020 |
90 49% | The Castle of Cagliostro (1979) - Jun 03, 2020 |
90 49% | Blue Velvet (1986) - Jun 03, 2020 |
99 97% | One More Time with Feeling (2016) - Jul 11, 2019 |
97 92% | Moonrise Kingdom (2012) - Jul 11, 2019 |
96 86% | The Matrix (1999) - Jul 11, 2019 |
94 78% | The Maltese Falcon (1931) - Jul 11, 2019 |
81 13% | Inception (2010) - Jul 11, 2019 |
89 40% | Howl's Moving Castle (2004) - Jul 11, 2019 |
99 97% | Aliens (1986) - Jul 11, 2019 |