FuzzySapiens

fuzzysapiens
Flick Fan - 72 Film Ratings
Member Since: 08 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 83% Red Dwarf (1988) - Rated 08 Apr 2016
100 83% Black Books (2000) - Rated 08 Apr 2016
98 65% Community (2009) - Rated 08 Apr 2016
50 8% Titanic (1996) - Rated 08 Apr 2016
100 83% It's Always Sunny in Philadelphia (2005) - Rated 08 Apr 2016
100 83% 30 Rock (2006) - Rated 08 Apr 2016
95 61% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 08 Apr 2016
100 83% Night of the Living Dead (1968) - Rated 08 Apr 2016
80 32% Fight Club (1999) - Rated 08 Apr 2016
90 51% 9 to 5 (1980) - Rated 08 Apr 2016