Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
G0Jj91

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
80 85% The Avengers (2012) - Jan 18, 2020
75 75% 21 Jump Street (2012) - Jan 18, 2020
70 45% Yes Man (2008) - Jan 18, 2020
50 10% Suicide Squad (2016) - Jan 18, 2020
70 45% Frozen (2013) - Jan 18, 2020
70 45% Men in Black (1997) - Jan 18, 2020
70 45% Seven Samurai (1954) - Jan 18, 2020
90 95% Forrest Gump (1994) - Jan 18, 2020
70 45% The Lion King (1994) - Jan 18, 2020
50 10% The Conjuring (2013) - Jan 18, 2020