Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
G0kFUw

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
85 55% The Karate Kid (2010) - Jan 18, 2020
75 45% Toy Story (1995) - Jan 18, 2020
90 80% Rush Hour 3 (2007) - Jan 18, 2020
50 15% Super Size Me (2004) - Jan 18, 2020
30 5% Bend It Like Beckham (2002) - Jan 18, 2020
95 95% Raiders of the Lost Ark (1981) - Jan 18, 2020
70 25% A Christmas Story (1983) - Jan 18, 2020
88 65% Godzilla (2014) - Jan 18, 2020
90 80% The Avengers (2012) - Jan 18, 2020
73 35% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Jan 18, 2020