Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
G1nNJP

Flick Fan - 16 Film Ratings

Member Since: Aug 21, 2018

more Recent Ratings
75 65% Sicario: Day of the Soldado (2018) - Aug 21, 2018
95 90% Oslo, August 31st (2011) - Aug 21, 2018
30 18% Bad Teacher (2011) - Aug 21, 2018
35 31% Dark Shadows (2012) - Aug 21, 2018
20 6% Maid in Manhattan (2002) - Aug 21, 2018
20 6% Dennis the Menace (1993) - Aug 21, 2018
85 78% The Road (2009) - Aug 21, 2018
70 53% Planet Terror (2007) - Aug 21, 2018
100 96% Brokeback Mountain (2005) - Aug 21, 2018
70 53% Knocked Up (2007) - Aug 21, 2018