Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
G8Qv6u

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Feb 3, 2020

more Recent Ratings
86 69% Hedwig and the Angry Inch (2001) - Feb 03, 2020
70 19% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Feb 03, 2020
90 84% Bridget Jones's Diary (2001) - Feb 03, 2020
86 69% Back to the Future (1985) - Feb 03, 2020
20 3% Bridesmaids (2011) - Feb 03, 2020
83 57% The Wedding Singer (1998) - Feb 03, 2020
80 46% Charlie's Angels (2000) - Feb 03, 2020
74 26% Rango (2011) - Feb 03, 2020
95 96% Back to the Future Part II (1989) - Feb 03, 2020
80 46% Spider-Man (2002) - Feb 03, 2020