Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
GD7V3K

Flick Fan - 23 Film Ratings

Member Since: Jun 6, 2019

more Recent Ratings
90 86% Bridget Jones's Diary (2001) - Jun 06, 2019
90 86% Brokeback Mountain (2005) - Jun 06, 2019
70 60% About a Boy (2002) - Jun 06, 2019
70 60% The Others (2001) - Jun 06, 2019
90 86% The Fighter (2010) - Jun 06, 2019
70 60% 10 Things I Hate About You (1999) - Jun 06, 2019
50 26% Role Models (2008) - Jun 06, 2019
65 50% Shutter Island (2010) - Jun 06, 2019
2% Transformers (2007) - Jun 06, 2019
10 6% The Hangover Part III (2013) - Jun 06, 2019