GERALD

gerald
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 12 Jun 2017
Location: South Africa
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Marvel and DC MOVIES FAN

more Recent Ratings

98 75% That Awkward Moment (2014) - Rated 12 Jun 2017
71 5% Fantastic Four (2005) - Rated 12 Jun 2017
90 40% The Dark Knight (2008) - Rated 12 Jun 2017
81 25% Striptease (1996) - Rated 12 Jun 2017
100 90% Wanted (2008) - Rated 12 Jun 2017
90 40% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 12 Jun 2017
96 65% Sin City (2005) - Rated 12 Jun 2017
95 55% The Twilight Saga: New Moon (2009) - Rated 12 Jun 2017
100 90% The Girl Next Door (2004) - Rated 12 Jun 2017
80 15% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 12 Jun 2017