GFoster

gfoster
Film Freak - 568 Film Ratings
Member Since: 16 Jan 2019
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Ratings key:
100: An all-time favorite
90: Love it
80: Really like it
70: Like it
60: Mixed bag, but more good than bad
50: Mixed bag, but more bad than good
40: Dislike it
30: Really dislike it
20: Hate it
10: Burn the negative

more Recent Ratings

60 45% Topaz (1969) - Rated 03 Jul 2023
70 63% Palm Springs (2020) - Rated 28 Jun 2023
80 77% Glass Onion: A Knives Out Mystery (2022) - Rated 28 Jun 2023
80 77% Margin Call (2011) - Rated 28 Jun 2023
30 4% God's Not Dead 2 (2016) - Rated 28 Jun 2023
80 77% Emily the Criminal (2022) - Rated 28 Jun 2023
80 77% The Innocents (1961) - Rated 28 Jun 2023
70 63% King Kong (1933) - Rated 28 Jun 2023
60 45% The Blackening (2023) - Rated 28 Jun 2023
90 89% Coherence (2013) - Rated 28 Jun 2023