Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
GHDIE3

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
65 35% The X-Files (1993) - Jan 18, 2020
80 53% Blade Runner 2049 (2017) - Jan 18, 2020
100 89% Scarface (1983) - Jan 18, 2020
100 89% No Country for Old Men (2007) - Jan 18, 2020
100 89% The Big Lebowski (1998) - Jan 18, 2020
95 75% Mad Max: Fury Road (2015) - Jan 18, 2020
80 53% Léon: The Professional (1994) - Jan 18, 2020
65 35% Falling Down (1993) - Jan 18, 2020
30 25% 12 Monkeys (1995) - Jan 18, 2020
20 10% The Skeleton Key (2005) - Jan 18, 2020