GJKeane

gjkeane
Flick Fan - 90 Film Ratings
Member Since: 25 Aug 2015
Location: Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 36% The Lathe of Heaven (1980) - Rated 29 Sep 2016
82 55% Total Recall (1990) - Rated 26 Sep 2016
90 68% Moon (2009) - Rated 26 Sep 2016
85 58% Primer (2004) - Rated 26 Sep 2016
70 29% Beyond the Black Rainbow (2011) - Rated 25 Sep 2016
94 77% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 16 Jan 2016
80 47% The Karate Kid (1984) - Rated 06 Nov 2015
80 47% Equilibrium (2002) - Rated 06 Nov 2015
99 83% A Scanner Darkly (2006) - Rated 06 Nov 2015
63 17% Scary Movie (2000) - Rated 06 Nov 2015