Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
GNc7W6

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Oct 22, 2018

more Recent Ratings
65 45% Brave (2012) - Oct 22, 2018
70 68% The Hangover (2009) - Oct 22, 2018
87 95% Kingsman: The Secret Service (2015) - Oct 22, 2018
60 31% Daredevil (2003) - Oct 22, 2018
55 18% Forrest Gump (1994) - Oct 22, 2018
48 4% Source Code (2011) - Oct 22, 2018
55 18% Click (2006) - Oct 22, 2018
70 68% Spirited Away (2001) - Oct 22, 2018
70 68% Blades of Glory (2007) - Oct 22, 2018
65 45% Saw II (2005) - Oct 22, 2018