GOTOBOSOMS

gotobosoms
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 25% The Duellists (1977) - Rated 12 Feb 2012
80 25% Léon: The Professional (1994) - Rated 12 Feb 2012
80 25% Bronson (2009) - Rated 12 Feb 2012
20 5% Revolver (2005) - Rated 12 Feb 2012
85 50% Sword of the Stranger (2007) - Rated 12 Feb 2012
90 75% The Big Lebowski (1998) - Rated 12 Feb 2012
90 75% Black Dynamite (2009) - Rated 12 Feb 2012
90 75% Miller's Crossing (1990) - Rated 12 Feb 2012
100 95% Apocalypse Now (1979) - Rated 12 Feb 2012
85 50% Pi (1998) - Rated 12 Feb 2012