Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
GRs2Ql

Flick Fan - 61 Film Ratings

Member Since: Aug 9, 2018

more Recent Ratings
65 59% Cloud Atlas (2012) - Aug 09, 2018
20 4% The Big Lebowski (1998) - Aug 09, 2018
75 81% Titanic (1997) - Aug 09, 2018
73 76% The Fountain (2006) - Aug 09, 2018
10 2% From Dusk Till Dawn (1996) - Aug 09, 2018
30 9% 300 (2007) - Aug 09, 2018
70 69% Inception (2010) - Aug 09, 2018
75 81% Moneyball (2011) - Aug 09, 2018
40 19% Face/Off (1997) - Aug 09, 2018
75 81% The Bourne Identity (2002) - Aug 09, 2018