Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
GRxU1i

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
85 65% Bridesmaids (2011) - Jan 19, 2020
85 65% American Hustle (2013) - Jan 19, 2020
95 90% Braveheart (1995) - Jan 19, 2020
70 25% Finding Nemo (2003) - Jan 19, 2020
25 5% Coneheads (1993) - Jan 19, 2020
75 35% The Patriot (2000) - Jan 19, 2020
80 45% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Jan 19, 2020
65 15% Me, Myself & Irene (2000) - Jan 19, 2020
85 65% Back to the Future Part II (1989) - Jan 19, 2020
95 90% The Terminator (1984) - Jan 19, 2020