GTG3000

gtg3000
Movie Buff - 102 Film Ratings
Member Since: 04 Aug 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 85% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 04 Aug 2017
100 85% WALL·E (2008) - Rated 04 Aug 2017
95 69% Who Framed Roger Rabbit (1988) - Rated 04 Aug 2017
85 58% Event Horizon (1997) - Rated 04 Aug 2017
10 0% Green Lantern (2011) - Rated 04 Aug 2017
100 85% Lilo & Stitch (2002) - Rated 04 Aug 2017
85 58% Van Helsing (2004) - Rated 04 Aug 2017
75 38% Despicable Me (2010) - Rated 04 Aug 2017
50 13% Super Mario Bros. (1993) - Rated 04 Aug 2017
95 69% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 04 Aug 2017