Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
GTThv5

Flick Fan - 15 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
96 90% Across the Universe (2007) - Jan 19, 2020
90 56% Judge Dredd (1995) - Jan 19, 2020
100 96% Carol (2015) - Jan 19, 2020
20 3% Sense and Sensibility (1995) - Jan 19, 2020
55 10% Easy A (2010) - Jan 19, 2020
80 26% Blue Jasmine (2013) - Jan 19, 2020
95 80% 21 Jump Street (2012) - Jan 19, 2020
70 16% The Great Gatsby (2013) - Jan 19, 2020
90 56% Patch Adams (1998) - Jan 19, 2020
95 80% 10 Things I Hate About You (1999) - Jan 19, 2020