Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
GX2YpD

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Aug 19, 2018

more Recent Ratings
80 % The Dark Crystal (1982) - Aug 19, 2018
80 % The Running Man (1987) - Aug 19, 2018
90 % Mallrats (1995) - Aug 19, 2018
90 % Groundhog Day (1993) - Aug 19, 2018
90 % Total Recall (1990) - Aug 19, 2018
80 % The Cabin in the Woods (2012) - Aug 19, 2018
90 % My Neighbor Totoro (1988) - Aug 19, 2018
90 % The Thing (1982) - Aug 19, 2018
90 % Life of Brian (1979) - Aug 19, 2018
80 % Blood Punch (2014) - Aug 19, 2018