GabbinGabi

gabbingabi
Movie Buff - 258 Film Ratings
Member Since: 18 Jun 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

64 91% Miss Congeniality (2000) - Rated 18 Jun 2013
67 93% Secret Window (2004) - Rated 18 Jun 2013
66 92% Dark Shadows (2012) - Rated 18 Jun 2013
39 40% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 18 Jun 2013
38 38% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 18 Jun 2013
42 58% Jurassic Park III (2001) - Rated 18 Jun 2013
0% True Grit (2010) - Rated 18 Jun 2013
41 52% Twilight (2008) - Rated 18 Jun 2013
0% Kangaroo Jack (2003) - Rated 18 Jun 2013
33 21% Mean Girls (2004) - Rated 18 Jun 2013