GaijinSue

gaijinsue
Movie Buff - 237 Film Ratings
Member Since: 07 Oct 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 53% The Big Chill (1983) - Rated 30 Jul 2016
93 60% Big (1988) - Rated 30 Jul 2016
91 53% Beverly Hills Cop (1984) - Rated 30 Jul 2016
93 60% Ben-Hur (1959) - Rated 30 Jul 2016
88 28% Beauty and the Beast (1991) - Rated 30 Jul 2016
98 96% Barry Lyndon (1975) - Rated 30 Jul 2016
91 53% Back to the Future (1985) - Rated 30 Jul 2016
96 93% Babette's Feast (1987) - Rated 30 Jul 2016
93 60% Babe (1995) - Rated 30 Jul 2016
94 67% Atonement (2007) - Rated 30 Jul 2016