Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Gaiusho

Movie Buff - 151 Film Ratings

Member Since: Apr 18, 2019

Location: Brazil

more Recent Ratings
70 29% Killing Them Softly (2012) - Apr 18, 2019
80 51% Ali (2001) - Apr 18, 2019
95 86% Lilo & Stitch (2002) - Apr 18, 2019
1% The Mist (2007) - Apr 18, 2019
70 29% Alice in Wonderland (1951) - Apr 18, 2019
85 67% The Hunt for Red October (1990) - Apr 18, 2019
40 11% Mission: Impossible III (2006) - Apr 18, 2019
70 29% There's Something About Mary (1998) - Apr 18, 2019
65 22% The Matrix Reloaded (2003) - Apr 18, 2019
85 67% Sin City (2005) - Apr 18, 2019