Gally6

gally6
Movie Buff - 230 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2015
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 95% Apocalypse Now (1979) - Rated 21 Jan 2017
80 77% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 16 Mar 2015
60 27% Ocean's Twelve (2004) - Rated 16 Mar 2015
60 27% Ocean's Eleven (2001) - Rated 16 Mar 2015
60 27% Skyfall (2012) - Rated 16 Mar 2015
80 77% The Voices (2015) - Rated 16 Mar 2015
70 55% The Imitation Game (2014) - Rated 16 Mar 2015
60 27% Love Actually (2003) - Rated 16 Mar 2015
70 55% The Secret Life of Walter Mitty (2013) - Rated 16 Mar 2015
90 91% Marie Antoinette (2006) - Rated 16 Mar 2015