We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
Gambla

Movie Buff - 175 Film Ratings

Member Since: Aug 25, 2017

Location: Germany

more Recent Ratings
71 64% The Place Beyond the Pines (2013) - Sep 07, 2017
71 64% The Witch (2016) - Sep 07, 2017
78 86% No Country for Old Men (2007) - Sep 07, 2017
73 71% Nightcrawler (2014) - Sep 07, 2017
58 24% Don't Breathe (2016) - Sep 07, 2017
71 64% It Follows (2015) - Sep 07, 2017
53 19% Atrocious (2010) - Sep 06, 2017
77 85% The Man from Earth (2007) - Sep 05, 2017
71 64% 12 Monkeys (1995) - Sep 05, 2017
65 41% Everest (2015) - Sep 05, 2017