Gammadown

gammadown
Flick Fan - 91 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 69% Six Feet Under (2001) - Rated 19 Jan 2021
20 4% Two and a Half Men (2003) - Rated 19 Jan 2021
96 92% Mad Men (2007) - Rated 19 Jan 2021
92 79% Community (2009) - Rated 19 Jan 2021
100 98% The Wire (2002) - Rated 19 Jan 2021
95 86% Bob's Burgers (2011) - Rated 19 Jan 2021
90 69% Santa Clarita Diet (2017) - Rated 19 Jan 2021
85 50% The Killing (2011) - Rated 19 Jan 2021
85 50% Luke Cage (2016) - Rated 19 Jan 2021
80 37% Deadwood (2004) - Rated 19 Jan 2021