Ganesh.89

ganesh89
Flick Fan - 85 Film Ratings
Member Since: 13 Oct 2015
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 97% Kung Fu Panda 2 (2011) - Rated 22 Oct 2015
90 97% Captain Phillips (2013) - Rated 22 Oct 2015
70 31% Don Jon (2013) - Rated 13 Oct 2015
80 75% The Ugly Truth (2009) - Rated 13 Oct 2015
75 58% From Paris with Love (2010) - Rated 13 Oct 2015
80 75% Zero Dark Thirty (2012) - Rated 13 Oct 2015
85 87% Argo (2012) - Rated 13 Oct 2015
80 75% The Fault in Our Stars (2014) - Rated 13 Oct 2015
75 58% Law Abiding Citizen (2009) - Rated 13 Oct 2015
85 87% Her (2013) - Rated 13 Oct 2015