Gatorr

gatorr
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 01 Apr 2017
Location: Hungary
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 52% Memento (2001) - Rated 16 Apr 2017
87 52% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 14 Apr 2017
87 52% Birdman (2014) - Rated 14 Apr 2017
83 15% Arrival (2016) - Rated 14 Apr 2017
87 52% The Great Gatsby (2013) - Rated 01 Apr 2017
90 87% The Truman Show (1998) - Rated 01 Apr 2017
87 52% Inglourious Basterds (2009) - Rated 01 Apr 2017
87 52% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 01 Apr 2017
90 87% Swiss Army Man (2016) - Rated 01 Apr 2017
83 15% The Shining (1980) - Rated 01 Apr 2017