Gaumont

gaumont
Film Freak - 500 Film Ratings
Member Since: 12 Sep 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 44% The Face of Another (1966) - Rated 04 Mar 2014
85 94% The Day of the Jackal (1973) - Rated 04 Mar 2014
70 26% Dog Soldiers (2002) - Rated 04 Mar 2014
73 38% Team America: World Police (2004) - Rated 04 Mar 2014
77 69% Thank You for Smoking (2006) - Rated 04 Mar 2014
74 44% Doubt (2008) - Rated 04 Mar 2014
73 38% Altered States (1980) - Rated 04 Mar 2014
70 26% Escape from New York (1981) - Rated 04 Mar 2014
73 38% Star Trek: The Motion Picture (1979) - Rated 04 Mar 2014
76 66% The Outlaw Josey Wales (1976) - Rated 04 Mar 2014