Gavranolique

gavranolique
Movie Buff - 442 Film Ratings
Member Since: 25 Dec 2016
Location: Serbia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 21% Gone Girl (2014) - Rated 06 Jan 2017
89 49% Victoria (2015) - Rated 06 Jan 2017
89 49% Happiness (1998) - Rated 06 Jan 2017
90 72% The Hunger (1983) - Rated 06 Jan 2017
88 33% Solaris (1972) - Rated 05 Jan 2017
89 49% Men in Black (1997) - Rated 05 Jan 2017
89 49% Gattaca (1997) - Rated 05 Jan 2017
91 87% 1984 (1984) - Rated 05 Jan 2017
91 87% Whiplash (2014) - Rated 05 Jan 2017
89 49% Stand by Me (1986) - Rated 05 Jan 2017