Gchochia

gchochia
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 23 Sep 2018
Location: Georgia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 35% Jeepers Creepers (2001) - Rated 23 Sep 2018
55 5% Predator 2 (1990) - Rated 23 Sep 2018
85 95% Happy Feet (2006) - Rated 23 Sep 2018
65 20% Man on Fire (2004) - Rated 23 Sep 2018
80 75% Wild Wild West (1999) - Rated 23 Sep 2018
75 50% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Rated 23 Sep 2018
65 20% Life Is Beautiful (1997) - Rated 23 Sep 2018
80 75% Psycho (1960) - Rated 23 Sep 2018
80 75% Man of Steel (2013) - Rated 23 Sep 2018
75 50% The Legend of Zorro (2005) - Rated 23 Sep 2018