Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
GcppBw

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
85 70% Hulk (2003) - Jan 19, 2020
80 45% The Queen (2006) - Jan 19, 2020
80 45% Evolution (2001) - Jan 19, 2020
70 20% Jackass: Number Two (2006) - Jan 19, 2020
70 20% S.W.A.T. (2003) - Jan 19, 2020
40 5% When Harry Met Sally... (1989) - Jan 19, 2020
85 70% Patch Adams (1998) - Jan 19, 2020
80 45% Sherlock Holmes (2009) - Jan 19, 2020
90 85% Groundhog Day (1993) - Jan 19, 2020
95 95% The Dark Knight (2008) - Jan 19, 2020