Gdaddy1201

gdaddy1201
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 25 Sep 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: College student in Abilene, Texas who loves music and movies.

more Recent Ratings

84 56% Southpaw (2015) - Rated 25 Sep 2017
85 67% The Mighty Ducks (1992) - Rated 25 Sep 2017
83 48% Better Call Saul (2015) - Rated 25 Sep 2017
38 1% Bee Movie (2007) - Rated 25 Sep 2017
78 24% The Babadook (2014) - Rated 25 Sep 2017
100 96% Breaking Bad (2008) - Rated 25 Sep 2017
86 77% American Horror Story (2011) - Rated 25 Sep 2017
85 67% Alice Through the Looking Glass (2016) - Rated 25 Sep 2017
80 35% Inception (2010) - Rated 25 Sep 2017
95 88% Tommy Boy (1995) - Rated 25 Sep 2017