GeekndGamer

geekndgamer
Movie Buff - 182 Film Ratings
Member Since: 09 Dec 2021
Location: Bron, Rhone, France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 64% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 16 Dec 2021
91 67% Escape from Alcatraz (1979) - Rated 16 Dec 2021
78 23% Killing Eve (2018) - Rated 16 Dec 2021
93 75% Nightcrawler (2014) - Rated 16 Dec 2021
98 92% BrainDead (2016) - Rated 16 Dec 2021
70 12% Brooklyn Nine-Nine (2013) - Rated 16 Dec 2021
60 6% Dead Man (1995) - Rated 16 Dec 2021
95 83% To Live and Die in L.A. (1985) - Rated 16 Dec 2021
93 75% The Haunting of Hill House (2018) - Rated 16 Dec 2021
92 71% This Is Us (2016) - Rated 16 Dec 2021