Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Gel0VT

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Apr 3, 2019

more Recent Ratings
80 75% Fargo (1996) - Apr 03, 2019
70 46% How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Apr 03, 2019
80 75% Tropic Thunder (2008) - Apr 03, 2019
50 17% Red (2010) - Apr 03, 2019
70 46% Gran Torino (2008) - Apr 03, 2019
90 96% Snatch (2000) - Apr 03, 2019
40 3% Spring Breakers (2013) - Apr 03, 2019
80 75% Wonder Woman (2017) - Apr 03, 2019
60 32% Yes Man (2008) - Apr 03, 2019
80 75% 12 Years a Slave (2013) - Apr 03, 2019