Gema Germen

gema_germen
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 08 Dec 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: a film addict

more Recent Ratings

90 76% Taxi Driver (1976) - Rated 08 Dec 2015
95 90% Stalker (1979) - Rated 08 Dec 2015
80 55% The Butterfly Effect (2004) - Rated 08 Dec 2015
89 68% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 08 Dec 2015
80 55% The X-Files: Fight the Future (1998) - Rated 08 Dec 2015
75 41% Dark Star (1974) - Rated 08 Dec 2015
75 41% 12 Monkeys (1995) - Rated 08 Dec 2015
80 55% The Dead Zone (1983) - Rated 08 Dec 2015
90 76% The Fly (1986) - Rated 08 Dec 2015
99 98% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 08 Dec 2015