Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
GenıusTheo

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Aug 27, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out GenıusTheo's...
100 % Talk to Her (2002) - Aug 27, 2018
100 % The Godfather: Part II (1974) - Aug 27, 2018
100 % (1963) - Aug 27, 2018
100 % Annie Hall (1977) - Aug 27, 2018
100 % Blade Runner (1982) - Aug 27, 2018
100 % The Big Lebowski (1998) - Aug 27, 2018
100 % La Notte (1961) - Aug 27, 2018
100 % Citizen Kane (1941) - Aug 27, 2018
100 % Tokyo Story (1953) - Aug 27, 2018
100 % Ordet (1955) - Aug 27, 2018