Georgios K

georgios_k
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 10 Aug 2014
Location: Athens, Greece, Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 75% Pulp Fiction (1994) - Rated 10 Aug 2014
90 52% Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Rated 10 Aug 2014
75 25% Miss Congeniality (2000) - Rated 10 Aug 2014
95 75% Zulu (1964) - Rated 10 Aug 2014
60 11% Snakes on a Plane (2006) - Rated 10 Aug 2014
90 52% 300 (2007) - Rated 10 Aug 2014
100 91% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 10 Aug 2014
100 91% GoldenEye (1995) - Rated 10 Aug 2014
95 75% Lord of War (2005) - Rated 10 Aug 2014
100 91% Monsters, Inc. (2001) - Rated 10 Aug 2014