Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
GepafZ

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
70 50% The Triplets of Belleville (2003) - Jan 18, 2020
90 80% The Lobster (2015) - Jan 18, 2020
30 20% Robin Hood (1973) - Jan 18, 2020
100 95% Persona (1966) - Jan 18, 2020
80 65% Bridesmaids (2011) - Jan 18, 2020
40 35% John Wick (2014) - Jan 18, 2020
30 20% American Pie 2 (2001) - Jan 18, 2020
70 50% Collateral (2004) - Jan 18, 2020
90 80% Django Unchained (2012) - Jan 18, 2020
20 5% Superbad (2007) - Jan 18, 2020