Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Gergod

Film Freak - 517 Film Ratings

Member Since: Dec 5, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
70 37% Bad Boys For Life (2020) - Jan 26, 2020
85 74% True Grit (2010) - Jan 25, 2020
70 37% Anon (2018) - Jan 24, 2020
60 18% Elfen Lied (2004) - Jan 24, 2020
90 85% K-On! (2009) - Jan 24, 2020
90 85% K-On! (2011) - Jan 24, 2020
100 97% Hellsing Ultimate (2006) - Jan 24, 2020
70 37% Another (2012) - Jan 24, 2020
65 25% Simone (2002) - Jan 24, 2020
70 37% Stand by Me (1986) - Jan 23, 2020