Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
GermanoDRF

Movie Buff - 385 Film Ratings

Member Since: Mar 21, 2021

Location: Brazil

more Recent Ratings
Check out GermanoDRF's...
67 26% Van Wilder (2002) - Jun 15, 2021
68 30% Very Good Girls (2014) - May 31, 2021
71 41% Just One of the Guys (1985) - May 26, 2021
70 37% Army of the Dead (2021) - May 23, 2021
55 6% Katie Says Goodbye (2016) - May 15, 2021
67 26% The Vast of Night (2020) - May 15, 2021
78 66% Greenland (2020) - May 15, 2021
74 49% Tapete Vermelho (2005) - May 09, 2021
76 59% Love and Monsters (2020) - May 07, 2021
84 82% Memento (2001) - Apr 25, 2021