Gerrit

gerrit
Movie Buff - 268 Film Ratings
Member Since: 14 Feb 2012
Location: Toronto, Ontario, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 53% Into the Wild (2007) - Rated 08 Mar 2012
90 82% Brazil (1985) - Rated 08 Mar 2012
85 63% The NeverEnding Story (1984) - Rated 08 Mar 2012
50 14% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 08 Mar 2012
85 63% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 08 Mar 2012
65 25% The Sixth Sense (1999) - Rated 08 Mar 2012
70 33% Babel (2006) - Rated 08 Mar 2012
75 43% What About Bob? (1991) - Rated 08 Mar 2012
90 82% Die Hard (1988) - Rated 08 Mar 2012
60 20% Good Will Hunting (1997) - Rated 08 Mar 2012