Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Gerrotu

Movie Buff - 109 Film Ratings

Member Since: Mar 26, 2019

Location: Netherlands

more Recent Ratings
70 20% iZombie (2015) - Apr 19, 2019
80 55% Broadchurch (2013) - Apr 19, 2019
70 20% Luther (2010) - Apr 19, 2019
60 4% Master of None (2015) - Apr 19, 2019
70 20% Peaky Blinders (2013) - Apr 19, 2019
60 4% The IT Crowd (2006) - Apr 19, 2019
80 55% The Office (2001) - Apr 19, 2019
90 87% Mad Men (2007) - Apr 19, 2019
70 20% Prison Break (2005) - Apr 19, 2019
70 20% Daredevil (2015) - Apr 19, 2019