Ghandy

ghandy
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 27 Aug 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: i love movies that leave psychological impact on you that are hard to forget, my favorite movie is \"mr nobody\" followed by \"Eternal Sunshine of the Spotless Mind\".

more Recent Ratings

85 70% Fast & Furious (2009) - Rated 27 Aug 2018
90 83% Moon (2009) - Rated 27 Aug 2018
75 37% Mission: Impossible (1996) - Rated 27 Aug 2018
80 58% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 27 Aug 2018
75 37% Top Gun (1986) - Rated 27 Aug 2018
75 37% Toy Story (1995) - Rated 27 Aug 2018
70 16% Mortal Kombat (1995) - Rated 27 Aug 2018
70 16% 50 First Dates (2004) - Rated 27 Aug 2018
80 58% The Naked Gun 2½: The Smell of Fear (1991) - Rated 27 Aug 2018
100 95% Dead Poets Society (1989) - Rated 27 Aug 2018