GhostPengy

ghostpengy
Movie Buff - 199 Film Ratings
Member Since: 06 Jun 2012
Location: Latvia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: woohoo

more Recent Ratings

60 10% All's Faire in Love (2011) - Rated 13 Jul 2012
90 82% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 13 Jul 2012
30 2% Sleeping Beauty (2011) - Rated 13 Jul 2012
50 6% London Boulevard (2010) - Rated 13 Jul 2012
50 6% A Dangerous Method (2011) - Rated 13 Jul 2012
65 14% The Darkest Hour (2011) - Rated 13 Jul 2012
65 14% Tucker & Dale vs Evil (2010) - Rated 13 Jul 2012
75 29% Like Crazy (2011) - Rated 13 Jul 2012
50 6% 13 (2010) - Rated 13 Jul 2012
75 29% Chalet Girl (2011) - Rated 13 Jul 2012