GhostSoup

ghostsoup
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 24 Mar 2020
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 78% April Story (1998) - Rated 24 Mar 2020
100 78% A Bride for Rip Van Winkle (2016) - Rated 24 Mar 2020
100 78% Love Letter (1995) - Rated 24 Mar 2020
55 21% Bolt (2008) - Rated 24 Mar 2020
45 18% John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 24 Mar 2020
100 78% Phoenix (2014) - Rated 24 Mar 2020
70 26% Little Women (2019) - Rated 24 Mar 2020
100 78% The Wailing (2016) - Rated 24 Mar 2020
100 78% I Saw the Devil (2010) - Rated 24 Mar 2020
40 16% The Godfather (1972) - Rated 24 Mar 2020