Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
GiMwIG

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Mar 3, 2020

more Recent Ratings
68 8% Underworld: Evolution (2006) - Mar 03, 2020
80 33% The Patriot (2000) - Mar 03, 2020
68 8% Charlie's Angels (2000) - Mar 03, 2020
72 20% Star Trek (2009) - Mar 03, 2020
92 83% Alien (1979) - Mar 03, 2020
90 66% The Thing (1982) - Mar 03, 2020
80 33% Enemy at the Gates (2001) - Mar 03, 2020
82 45% The Hateful Eight (2015) - Mar 03, 2020
92 83% American Hustle (2013) - Mar 03, 2020
90 66% The Bodyguard (1992) - Mar 03, 2020