Gifts

gifts
Film Freak - 727 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2016
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

71 52% Baby Driver (2017) - Rated 02 Aug 2017
66 40% It Comes at Night (2017) - Rated 02 Aug 2017
85 86% Summer Hours (2008) - Rated 18 Jul 2017
92 98% Rashomon (1950) - Rated 18 Jul 2017
86 90% Annie Hall (1977) - Rated 18 Jul 2017
85 86% Waltz with Bashir (2008) - Rated 17 Jul 2017
71 52% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 17 Jul 2017
82 76% 20th Century Women (2016) - Rated 17 Jul 2017
85 86% Laurence Anyways (2012) - Rated 14 Jul 2017
84 82% Suspiria (1977) - Rated 06 Jul 2017