Glaconius

glaconius
Movie Buff - 395 Film Ratings
Member Since: 12 May 2016
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 6% Murder on the Orient Express (2017) - Rated 04 Feb 2024
98 63% Attack on Titan (2013) - Rated 12 Oct 2023
98 63% The Bear (2022) - Rated 12 Oct 2023
97 35% Shameless (2011) - Rated 12 Oct 2023
98 63% Welcome to the N.H.K. (2006) - Rated 12 Oct 2023
97 35% Jiro Dreams of Sushi (2011) - Rated 12 Oct 2023
99 84% Twin Peaks (2017) - Rated 27 Sep 2023
98 63% Half Nelson (2006) - Rated 10 Aug 2023
98 63% Diabolique (1955) - Rated 27 Oct 2022
98 63% Paterson (2016) - Rated 23 Oct 2022